since 2001

Referencie

Máte otázku?

Vamt | Staráme sa o Vaše stroje a technologické zariadenia

Naš tím je zostavený zo špecialistov na elektroinštalácie, strojárske technológie, manipuláciu s ťažkými bremenami a nadrozmernú prepravu.

Cerfitikovaná kvalita

Spĺňame štandardy pre certifikáciu ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015
Vamt | Staráme sa o Vaše stroje a technologické zariadenia
Vamt | Staráme sa o Vaše stroje a technologické zariadenia

Spoločnosť V.A.M.T. s.r.o. pôsobí na medzinárodnom trhu od roku 2001. Naša firma ponúka svoje know-how v oblasti strojárenského priemyslu a výrobných technológií. Venujeme sa výlučne priemyselnému sťahovaniu, inštalácií jednotlivých strojov a výrobných liniek až po sťahovanie celých firiem. Naš tím je zostavený zo špecialistov na elektroinštalácie, strojárske technológie, manipuláciu s ťažkými bremenami a nadrozmernú prepravu. Disponujeme taktiež širokou škálou vlastnej techniky, čo nám zabezpečuje flexibilnosť a sebestačnosť. Patrí tam LIFT System s nosnosťou 400 ton pre prácu aj v interiéroch, kde nie je priestor pre veľké žeriavy, vysokozdvižné vozíky a
manipulátory s nosnosťou do 30 ton, transportné podvozky, strojné hydraulické zdviháky, vzduchové zdvíhacie vankúše s nosnosťou 110 ton, kamióny a podvalníkové súpravy a špeciálnu a nadrozmernú prepravu s nosnosťou 150 ton a s mnohou ďalšou technikou, vďaka ktorej zvládame presuny a manipuláciu s ťažkými a veľkými bremenami bezpečne a rýchlo. Spĺňame štandardy pre certifikáciu ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015.